Відеостіни

Це система зображення, яка складається з набору професійних відеопанелей зв'язаних між собою, та здатних відтворювати контент з різних джерел у моно та мультивіконному режимі.
Відеостіни - це сучасний та оригінальний варіант візуалізації контенту. Застосовуються як в приміщеннях, так і зовні.
Відеостіна з використанням LCD панелей
Для побудови відеостін використовують лише професійні LCD панелі.

Вигідна перевага відеостін з LCD панелей - це мінімальна глибина, що дозволяє монтувати їх максимально щільно до поверхні кріплення. Дане рішення істотно економить місце і ідеально підходить для приміщень будь-якої площі.

Яскраве зображення досягається за рахунок використання світлодіодних технологій підсвічування матриці LCD панелі.
Відеостіна з використанням LED модулів
Світлодіодні (LED) відеостіни - це завжди неперевершена яскравість, чудове відтворення кольорів і висока надійність. Такі відеостіни можна встановлювати в всередині приміщення і на вулиці.

Спеціальні герметичні LED модулі відеостіни працюватимуть в дощову, вітряну і морозну погоду. Завдяки високій роздільній здатності й маленькій відстані між світлодіодними пікселями, LED відеостіну можна використовувати не лише для інсталяції у сфері реклами, але й для диспетчерських і ситуаційних центрів.

Енергоспоживання LED технології вважають одним з найнижчих.
Відеостіна з використанням відеокубів
Відеокуб - це складна проекційна система зворотної проекції. Відеокуби є найбільш розповсюдженим і водночас найдорожчим рішенням для побудови відеостін.

Відеокуби мають ряд важливих переваг, головна з них це можливість роботи 365 днів на рік, в режимі 24/7.

Ця особливість вкрай важлива для диспетчерських та ситуаційних центрів, де моніторинг ситуації повинен відбуватися безперервно.
Відеостіна з використанням відеопроектора
Для формування екранів величезних розмірів та складних архітектурних форм застосовують професійні потужні відеопроектори.

Такі проектори здатні створити зображення не лише на рівній, але і на заокругленій або навіть на напівсферичній поверхні.

Зовнішній або вбудований в проектор контролер формує цілісне безшовне зображення будь-яких розмірів.
Звертайтесь! Наші спеціалісти допоможуть вибрати та реалізувати рішення по встановленню відеостіни
Нашими надійними партнерами являються такі світові лідери як LG, Samsung, BOE, Prestigio, Mitsubishi, Panasonic, Philips, Sharp.