Вирішення IT-задач Вашої компанії там, де потрібно,  коли потрібно та з оптимальною вартістю.

Утилізація техніки з електронними компонентами

ПРО КОМПАНIЮ

 

ТОВ «Принт Експерт», один з провідних українських системних інтеграторів, з 1999 року успішно працює на ринку консалтингу та проектування інфраструктурних рішень для міжнародних і національних компаній. Для донесення більш чіткого сприйняття клієнтами цінностей компанії, у 2015 році було зареєстровано ТМ ITcare.

 

Для багатьох компаній на території України ITcare вже давно є надійним партнером  в галузі постачання усього спектру обладнання, програмного забезпечення та послуг для побудови сучасної, високоефективної ІТ-інфраструктури.

 

В липні 2018 року компанія ITcare успішно пройшла незалежний зовнішній SEDEX-аудит. Дані про відповідність ITcare міжнародним стандартам дотримання етичних принципів внесені і доступні нашим клієнтам в Supplier Ethical Data Exchange (SEDEX).* Предметом аудиту виступили сфери трудових прав, охорони праці і здоров’я, навколишнього середовища  дотримання ділової етики.

 

* SEDEX – всесвітня платформа для обміну інформацією про дотримання етичних принципів постачальниками в ланцюжку поставок, включає понад  50 000 компаній в більш ніж 150 країнах світу.